Kurumsal

Hakkımızda

Örme kumaş üretiminde 50 yıllık tecrübe...

Kalite, Güven ve Hizmet felsefesiyle kurulan AKO ÖRME yılların verdiği tecrübe ve deneyimle sektöründe yeniliklerin takipçisi, gelişim ve değişime ayak uydurarak, her geçen gün daha da güçlenip, emin adımlarla ilerleyen istikrarlı bir firmadır.

Uzun yıllar tekstil pazarlama alanında güvenilir ve saygın bir geçmişi olan firmamız; 1993 yılında örme ve boya tesislerini kurmuştur. 2004 yılında modernizasyon ve kapasite artırımı ile; günlük 15 ton örme ve boyama kapasitesine erişmiştir. Hızlı seri ve kaliteli üretim yapılan entegre tesisimizdeki deneyimli ve uzman kadro, kalite ve başarıyı kendine ilke edinmiştir.

Üretiminin bir bölümünü yurt içindeki önemli markalara veren firmamız, diğer büyük bölümünü Rusya Federasyonu, Ukrayna, İtalya, Fransa, İspanya, Tunus, Suriye, Yunanistan gibi ulkelere ihrac etmektedir.

Firmamız mevcut durumu ile yetinmeyip her zaman gelişmeyi kendine temel felsefe olarak benimsemiştir. Amacımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı içinde, birikimimizi hızlı ve kaliteli üretimle birleştirip hizmete devam etmektedir.

Kalite Politikamız

>>Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, katma değeri yüksek ürünler üretmek,
>> Güvenilir bir firma olmak. Her zaman adımızın güven unsuruyla birlikte anılması,
>> Müşteri odaklı yenilikçi ürün geliştirmek. Müşteriyi tanıyıp onun ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünü zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
>> Söylediklerimizin doğruluğunu, işimizle, yaptıklarımızla göstermek,
>> İş ortağımız olan müşterilerimzin önemli olduğu ve önceliği olduğunun bilincinin başarımızdaki temel unsurlardan biri olduğunu bilmek,
>> Kaliteli üretim için gereken nitelikte hammadde, ekipman ve hizmetin doğru güvenilir kaynaklardan tedarik edilmesi, kalite yaklaşımının önemli bir halkasını oluşturmaktadır.

E-Katalog

...